BlackVue jako jeden z pierwszych producentów w branży rejestratorów jazdy zaoferował usługę "chmury", która pozwala na zdalny dostęp do kamery z poziomu aplikacji na smartfon (Android lub iOS) lub aplikacji komputerowej (PC lub Mac) poprzez internet. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy możliwość poglądu obrazu z kamery na żywo, przeglądania i pobierania plików video z karty pamięci bez fizycznego dostępu do kamery czy otrzymywania alertów z kamery np. w razie detekcji kolizji podczas postoju pojazdu.


Usługa jest kompatybilna w wybranymi modelami wideorejestratorów BlackVue i wymaga połączenia kamery z internetem poprzez WiFi (np. poprzez mobilny hotspot WiFi <-> 4G/LTE), poprzez wbudowany w kompatybilną kamerę modem 4G/LTE lub zewnętrzny moduł 4G/LTE - w zależności od modelu wideorejestratora.


Zobacz: Kamery samochodowe BlackVue kompatybilne z BlackVue Cloud w sklepie WR24.PL


Usługa w podstawowej wersji jest bezpłatna. Dostępny jest także płatny plan rozszerzający funkcjonalność usługi, natomiast dla firm i instytucji posiadających floty pojazdów dedykowany jest plan "Fleet", umożliwiający śledzenie nawet do 999 pojazdów wyposażonych w kompatybilne kamery BlackVue.


Recenzja / prezentacja usługi BlackVue Cloud

Zobacz szczegółową prezentację usługi na naszym kanale YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=TZ6cOQbbc7YPrzewodnik aplikacji BlackVue App

Zobacz jak wykorzystać funkcje Seamless Pairing, połączyć kamerę z usługą Cloud oraz wykorzystać funkcję Mobile Hotspot w specjalnym wideo-poradniku:

https://www.youtube.com/watch?v=FHAYpXHr3GU
Więcej szczegółów dotyczących funkcjonowania usług BlackVue Cloud znajdziesz na oficjalnej stronie producenta - BlackVue Cloud.